| Anna04 a întrebat:

Ce desene animate asemanatoare cu MEGAMIND sau RATATOUILE (nu stiu exact cum se scrie dar sper ca am scris corect)mai stiti? daw funda

Răspuns Câştigător
| corina_2894 a răspuns:

Tangled,rango,rio,kung fu panda, how to train your dragon, despicable me,- astea sunt mai noi dar din 2009-2008 ai putea sa incerci ice age,madagascar,bolt,up,shrek,open season,happy feet,cars...dar cel mai bine ai scrie pe google, the best animation 2010, 2009 si o sa gasesti cate vrei ce vrei! sper sa-ti placa cele recomandate de mine