| Holocause a întrebat:

Ce episod a fost ieri seara la Nini, ma refer la cel de la ora 11 si ceva, funda+ vot :3

2 răspunsuri:
| Дηdu a răspuns:

Pai nu a fost episod nou. a fost cel in care Horasio are bebelusul surorii sale! Daca vrei sa vezi eppisoade noi uitate sambata si duminica atunci le difuzeaza mereu pe cele noi /! Cel mai recent este cel in care Nini se casatoreste cu TOMas! sper ca ti-am fost de ajutor

| AcadeauaRozz a răspuns:

Pai aseara a fost episodul, dupa acela in care au avut martin si sofia un "accident", nu a fost chiar accident, de aceea l-am pus in ghilimele!