| TOoORex a întrebat:

Ce este naruto manga?

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Pai cred ca se termina la fel deoarece ce este in manga este si in anime doar ca autorul animeului si a seriei manga a facut mici schimbari in anime a mai pus povesti despre ce sa mai intamplat in trecutul lui naruto atata tot.

9 răspunsuri:
| 愛LeEu愛 a răspuns:

Serialul Naruto, doar ca Manga adica Anime cu ochii mari oh go on, funda mersi happy

| Stella17 a răspuns:

Buna naruto manga este ceva ce citesti precum o carte o revista doar ca se numeste manga sis este inaintea animeului uite situl unde te poti uita la naruto manga:

http://anime.kage.ro/manga/naruto-manga/

Si nu se citeste de la stanga la dreapta de la dreapta la stanga.
Sper ca ai inteles cat de cat.

| TOoORex explică (pentru Stella17):

Pai care este adevaratul? manga sa animeul? adica vreau sa spun..., care dintre ele are este cel real?

| Stella17 a răspuns (pentru TOoORex):

Amandoua sunt reale doar ca manga este inaintea animeului

| TOoORex explică (pentru Stella17):

Si inca ceva scuze ca te deranjez asa de mult amandoua se termina la fel sau au un final diferit... ca am vazut ca in unele manga se intampla cu totul altceva

| wizopo2 a răspuns:

Naruto Manga sunt benzi desenate avand ca subiect principal serialul Naruto. De la manga a pornit anime-ul cu acelasi nume.

| PrinceOf a răspuns:

Un serial cu animeuri.

| akex a răspuns:

Prima aparitie a lui Naruto a fost in Naruto Manga, niste benzi desenate cu aceasta serie.

| Christian_Ionut_1993 a răspuns:

Man nu stii ce e naruto manga? Naruto manga este/sunt desene japoneze