| InfiniteBeing a întrebat:

Ce film a avut un impact puternic asupra voastra?

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Inglourious Basterds si The Departed.

#geniale#

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A fost difuzat pe TVR 1 cu mulți ani în urmă, "Părinți pentru Roxana".
Pa, pa.

| UnleashedPsycho a răspuns:

V for Vendetta, seriile Harry Potter şi Lord of the Rings. Astea m-au propulsat în cinematografie.
I'll Never Forget What's'isname, fiind primul film vechi pe care l-am văzut şi mi-a plăcut. Aşa am ajuns să apreciez mai mult cinematografia de dinaintea efectelor speciale.

| neutrino a răspuns:

Love Story a fost primul film de acest fel.

| Seepty a răspuns:

Cu impact puternic au fost 12 Years a Slave, Gladiator, 300 Spartans si Threeten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dead Man Walking(Culoarul mortii) cu Sean Penn in rol principal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Creep - m-a facut sa ma intereseze filmele horror.

| Disharmony a răspuns:

Au fost cateva filme care m-au lovit din plin, metaforic vorbind, printre care se numara The Legend of 1900 si American Beauty.

| MyGoodLife a răspuns:

Am avut multe filme cu un impact puternic asupra mea hypnotized. Sa fiu sincera erau de la Disney pai cred ca ar fi; Wall-e, e suuper, dar de fapt e Frozen. thumbs up

| Rubyrubyy a răspuns:

200 pounds leghes, lorax, planeta comorilor, talharii, home alone 1 2 3 4 5 6... Poti sa le vezi sunt foarte frumoase.
Vizionare placuta!

| Neluuu a răspuns:

Scent of a Woman (All Pacino)

| AnaCool140 a răspuns:

Violetta laughing rolling on the floor