| Mayy a întrebat:

Ce film nou aparut v-a impresionat? M-am saturat de aceleasi subiecte in filme, mai ales temele care sunt cam la fel. As prefera ceva gen :psihologic, thriller, drama, sau groaza.

O seara faina.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Film nou? Eu prefer la orice oră unul vechi. Cele noi sunt din ce în ce mai proaste și doar încearcă să realizeze ce au reușit clasicele.
Câteva excepții ar fi: V de la Vendetta (2006), The Dark Knight (2008), Inception (2010), Limitless (2011), Shutter Island (2010), The King's Speech (2010), Source Code (2011).
Cel mai probabil le-ai văzut deja, dar altele mai bune din 2005 încoace eu nu am văzut. Totuși, dacă vrei o listă cu filmele mele preferate (destul de vechi) anunță-mă.
Numai bine!

| Mayy explică (pentru Diabolique):

Da am vazut si eu cateva din filmele de mai sus, dar mi-a placut si : The curious case of Benjamin Button, Awake, 21 Grams, The Time Traveler's Wife, Black Swan ş.a (nu stiu daca le ai vazut si tu )dar astea mi au placut. Oricum mersi pentru raspuns

6 răspunsuri:
| JustYourHeroine a răspuns:

Butterfly effect 1 e minunat pentru o seara relaxanta.

| Mayy explică (pentru JustYourHeroine):

HH, intr-adevar a fost bun.dar pentru o seara in perioada aia in care a aparut, l-am vazut demult. Oricum mersi ca te-ai obosit pentru un rasp.winking

| XAnonimgirlX a răspuns:

Scuze dar parerea mea este sa te uiti la Pariu cu viata pe pro tv e super e mai mult genul de muzica happy funda?

| Mayy explică (pentru XAnonimgirlX):

Uita'te tu la prostia aia de serial ...eu prefer filmele adevarate.
Nu stiu de ce te ai mai deranjat sa raspunzi. Fata cand mai dai raspunsuri la altii prima data gandeste-te de 2 ori inainte sa l trimiti ( AA.si am cerut film nu serial). happy

| XAnonimgirlX a răspuns (pentru Mayy):

Ok scuze daca vrei sa te uiti la ceva adevarat si comic uita-te la Ace Ventura ( uita-te neaparat la Ace Ventura pet detective vei muri de ras la figurat)