| MuCelMic a întrebat:

Ce film poate vedea un parinte cu baiatul sau de 10 ani? Funda pentru cel mai bun raspuns! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Salut.Eu as zice filme cu caini in special sau cu animale:
Uite aici doua linkuri cu o lista de filme foarte faine cu animale:

http://www.cinemagia.ro/liste/filme-cu-caini-catei-si-catelusi-7203/

http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-animale-vorbitoare/

Vizionare placuta.Zi faina

| faramatania a răspuns:

Hugo (2011),Hanna (2010),Kicks (2016),Birth (2004),Mindscape (Anna 2013), The Book Thief (2013),Angels Sing (2013),The Most Wonderful Time Of The Year (2008),Captain Fantastic (2016),Life Of Pi (2012),St. Vincent (2014),Alexander And The Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014),The Christmas Miracle Of Jonathan Toomey (2007),Standoff (2016),The Fall (2006)

| Otto19 a răspuns:

Hachiko, o sa il emotioneze atat pe baiat cat si pe tine

| Jo17 a răspuns:

A dog's propose.

| Alexuta921 a răspuns:

Hachikō

| utilizatorcim a răspuns:

Harry Potter e pentru toate vârstele big grin. Dar s-ar putea să-i placă și filmele de genul Jocurile foamei sau Divergent, depinde cât de matur e și dacă ințelege SF-ul.