| SimizRobert26 a întrebat:

Salut TPU

Mai nou mi-am adus aminte de un film horror dar care nu te sperie.

Treaba e in felul urmator (Din cate imi amintesc)

In film este vorba de o fata care era un fel de varcolac/monstru (mai exact cand vedea o singura picatura de sange, i se facea foame dar in rest ziua era o persoana obisnuita)
Daca ar fi sa ii dau o varsta fetei i-as da intre 14-16 ani.

Ea (fata) s-a imprietenit cu un baiat (din nou, de vreo 14-16 ani) si cred ca au devenit cei mai buni prieteni, i-ar atunci cand baiatul avea o problema (gen era batut de alti copii) fata il ajuta (omorandui pe ceilalti :])

O secventa din film pe care inca mi-o mai amintesc este ca baiatul se duce la piscina sa faca antrenament (inot) iar un alt baiat (rau) il baga cu capul in apa incercand sa il inece, pana cand prietena lui vine si il ajuta (rupandui capul baiatului rau)

Iar finalul Filmului este cu fata si baiatul, luand un tren (nu stiu incotro) si plecand...

Chiar imi doresc sa revad filmul acesta, va rog daca va suna cunoscut astept orice raspuns

Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Let Me In (2010)?
http://www.cinemagia.ro/filme/let-me-in-43255/
P.S.Let Me In (2010) este remake-ul lui Låt den rätte komma in (2008)
http://www.cinemagia.ro/......nge-27365/

| SimizRobert26 explică (pentru faramatania):

Asta este, mersi!

| faramatania a răspuns (pentru SimizRobert26):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

5 răspunsuri:
| SimizRobert26 explică:

OK :] fun thing
Am cautat filmul dupa ce am postat aceasta intrebare si l-am gasit :}
Acum am sa l-as intrebarea si prima persoana care afla numele filmului primeste funda;}