| Diascumpika a întrebat:

Ce filme 3D se pot viziona pe calculator?

Răspuns Câştigător
| marian123 a răspuns:

Avatar, Journey to the Center of the Earth, My Bloody Valentine, G-Force, Final Destination 4, Cloudy with a Chance of Meatballs... fundabig grinhappy?

4 răspunsuri:
| SweetDreamss a răspuns:

Nu s-au inventat inca situri unde sa se gaseasca filme 3d.
Nuj daca neaparat iti trebuie monitor 3d darochelari sigur.Eu am ochelari de pa la o revista si am gasit niste videoclipuri mucute pe youtube si merge sa le vad.
Poti cauta pe youtube3d scene din filme 3d insa nu sunt filme complete. le poti cumpara pe dvd dar trebuie sa ai ochelari special pentru fiecare din cate stiu daca e 3d simplu trebuie un anumit fel dar daca mai e si imax 3d la fel "alta moda"
dar decat sa dai bani pe toate dvd-urile si ochelari care costa... mai bine te duci la cinema si faci si o economie de ccativa bani...

By3by3

| Kolp a răspuns:

Pentru a viziona un film 3d pe computerul de acasa iti trebuie urmatoarele:

1) Monitor 3d
http://www.3dpedia.ro/Categorie-Produse-3D/8/Monitoare

2) Placa grafica 3d
http://www.emag.ro/......AX-59748DP

3) Ochelari 3d
http://www.vreauochelari3d.com/? gclid=CLPbhOHom6UCFY8t3wodm2MYIQ

Si poti doar cumpara filme 3d nu de pe net. Ma indoiesc ca vei reusi da nah:-*

Poate esti fiul lui Prigoana sau iubita acestuia;;);))

Na noroc:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate filmele le vezi 3D, dar iti trebuie un player stereoscopic instalat pe PC (acesta iti converteste in timp real un film normal in 3D pe care-l vizionezi cu ochelari 3D!)

Întrebări recente