| aspir69 a întrebat:

Ce filme a-ti vazut in genul la : Hangover 1, 2. Sex drive si Project x?
Sa fie filme nu seriale. De comedie, cu petrecere(gen project x), etc.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Vokii a răspuns:

-Requiem for a Dream [il ador^^]
-Eurotrip
-Diary of a Wimpy Kid
-Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) [sunt 2 filme de astea]
-Road trip
-American Pie
-Uninhabited
-Easy A
-I Love You, Beth Cooper
si serialul Skins ^^

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Road trip, Eurotrip, Seria American Pie.

| VIP3r a răspuns:

Depinde, sincer ca si filme de comedie recomand Eurotrip, seria American Pie merita vazuta, ultimul film fiind aparut recent, Van Wilder 1 si 2 sunt incredibile, Death at a funeral, My Super Ex-Girlfriend, sper sa iti placa, merita vazutebig grin