| DonGiani a întrebat:

Ce filme bune de comedie ați văzut in ultimul timp?

11 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Recent am vizionat game night și book smart, sunt destul de bune, merită văzute măcar o dată.

| uanna29 a răspuns:

''the dictator'', la asta m-am uitat ultima data si e chiar amuzant big grin

| DonGiani explică (pentru uanna29):

Acum m-am uitat la el, e super amuzant. Mersi

| uanna29 a răspuns (pentru DonGiani):

Cu draggg

| transcensionx a răspuns:

???? încîlcit
???? amprentajunglei

| Krazy124 a răspuns:

Anul acesta nu a aparut nimicbun, dar unul foarte fain, dar putin mai vechi ar fi Wedding Crashers (2005).Recomand sa il vizionezi, nu o sa regreti laughing) Zi faina!

| DonGiani explică (pentru Krazy124):

Mersi, o sa ma uit

| Krazy124 a răspuns (pentru DonGiani):

Chiar merita (scuze pentru raspunsul asta vag)

| DonGiani explică (pentru Krazy124):

Am văzut filmul și a fost foarte frumos, mersi de recomandare.

| anonimulllll000 a răspuns:

Incearca ceva de la Jim Carrey, "Dumnezeu pentru o zi" "Masca"

| DonGiani explică (pentru anonimulllll000):

Le-am văzut, dar mersi de sugestii.