| costin_8115 a întrebat:

In ultimul timp am tot intrebat de filme de comedie, am vazut foarte multe dar niciunul nu mi-a placut foarte mult.deci intrebarea mea este daca imi puteti da niste comedii care sa fie cel potin la fel de bune ca eurotrip, scary movie sau american pie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harold si Kumar ai vazut? La ala stiu ca am mai ras calumea...si la Austin Powers iara.Sex drive ar mai fi...in rest stiu ca nici eu nu mai rad la toate prostiile astea noi care se fac.

3 răspunsuri:
| costin_8115 explică:

Nu vreau multe filmebig grinas prefera sa fie potine(chiar unul) dar sa fie bun

| Digital112 a răspuns:

Cele mai tari comedii sunt super politistul si banana joy (is foarte bune)mori de ras

| mjalex98 a răspuns:

Not another teen movie