| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme bune de comedie știți sau ați văzut? Nu contează că sunt noi sau vechi! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Iamforfun a răspuns:

Mă uitam pe Comedy Central la "Doi bărbați și jumătate" anul trecut.
Mi-a plăcut mult: " Soacra mea e o scorpie", "Naked" (o producție Netflix 2017), "Tuturor băieților pe care i-am iubit", "Plan de rezerva".

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

The Trip (2021): https://www.imdb.com/title/tt13109952/

| dinaprilie a răspuns:

Naked gun cu leslie nielsen parca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trilogia Bill and Ted.

| NiculaeMarian a răspuns:

Toti cred ca sunt normali sau ceva de genul, o comedie care prezinta multe personaje, un sinucigas, un batran care baga coca, un adolescent care nu vorbeste, o fetita care se crede model... e amuzant, incearca.