| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme bune imi puteti recomanda?happy

7 răspunsuri:
| Sky_6013 a răspuns:

1)Scrisori catre Julieta-un film superb.Are mult romantism
2)Lion King. Facut de Disney este un film impresionant
3)Flipped.Iubirea a 2 copii.este superb
4)Augusr Rush.Cat am putut plange la filmul asta. povestea unui copil
5)love story. fara cuvinte
6)Frumoasa si bestia.Si varianta noua, dar si varianta scoasa de Disney. aman2 sunt superbe
7)Avalon Hight. Puterea credintei
8)A walk to remember. love struck
9) Never let me go. DEci este impresionant am plans mult. dar este chiar impresionant.

O mica recomandare : Clannad After the Story filmul ( este anime love struck)
Nu stiu daca o sa iti placa toate. Aceasta este lista mea de filme favorite care chiar trebuie sa le vezi intr-o viata happy.

| Narfundo a răspuns:

Drag me to hell horror.
Just go with it -> adam sandler, comedie romantica.
lotery ticket -> comedie cu negri, razi de mori.

| Hellofriends a răspuns:

Pai sunt o gramada...nici eu nu am multe ideibig grindar poti sa te uiti peteava.ro la filme cum ar fi: eclipsa; titanic; 2012 sfarsitul lumii sau daca vrei filme pentru copii: lemonade mouth; high school musical3; camp rock(1 si 2)etc. sper sati fiub de ajutorbig grin

| KiSsRoSsE a răspuns:

Pai uite cateva:
1.Big mommas house1
2.Big mommas house2
3.Big mommas :like father, like son
4.twilight(e bestial)
5.new moon(a doua parte din twilight)
6.red riding hood(e thriler)
7.The last song(e trist)
8.Colega de camera(horror)
9.Rio(desene animate)
10.Calatorie spre centrul pamantului

| sebi103 a răspuns:

Taboobig grin

| SkyZz0 a răspuns:

Legendary with John Cena e suuper tare filmul funda? plzzz :03