| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme bune stiti 2011 2012 as vrea sa ma uit si nu stiu ce sa aleg

Răspuns Câştigător
| muuu a răspuns:

Zookeeper (2011), The Lincoln Lawyer (2011), Something Borrowed (2011), Rio (2011), Rango(2011), Bad Teacher (2011), The Change-Up (2011), Horrible Bosses (2011), What's Your Number? (2011), Dream House (2011), Final Destination 5 (2011), Friends with Benefits (2011),Abduction (2011),Crazy, Stupid, Love. (2011), Puss in boots

8 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Poi din ce am vazut eu:
-piratii din caraibe-pe ape tulburi
-I am number four
-war horse
-kill list

| crystynel23 a răspuns:

-king's speach
-cars 2
-vremuri intunecate
-johny english reborn
-horible bosses
-what's your number?
-i am number four
- papusile muppets
-happy feet 2
-mister popper's pinguns
-new year's eve
funda?

| ArTuR10 a răspuns:

Agent enghlish smith; professionals-killers; the fast and the fourios 5...

| didutu_6969 a răspuns:

W*3.cinemarx.ro/trailere/dupa-data-lansarii/
Uite aici un site cu trailere poti sa le alegi pe care iti plac;-)

| zozoz a răspuns:

The expendables 2; Never back down 2 ...mai multe filme sunt in productie in anul astawinking

| Albert09 a răspuns:

Twilight saga breaking dawn part 1
the sillent hil2

| marginean12 a răspuns:

Iti zic eu unu e de groaza l-am fazut la ziua lu cineva se numeste Insidious.e vorba despre un copil care a cazut a dat cu capu apoi a inceput sa planga l-au gasit parinti l-au pus la culcare si copilu pana atunci a ramas cu corpu pe pamant si sufletu in alta galaxie acest lucru fiind mostenit de la taicaso dar in fine descarca-l si uitete sau daca nu uitete la triler.

| Capatina a răspuns:

M-am uitat zilele astea la unul misto "Transit"...me mea placut. vizionare placuta