| zzzzz a întrebat:

Ce filme cu liceeni/studenti stiti? (in stilul filmelor EASY A, MEAN GIRLS, etc)

Răspuns Câştigător
| Plague a răspuns:

Charlie bartlett, Youth in revolt, Juno, Love at first hiccup. Vizionare placuta

5 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Not another teen movie

| ivy a răspuns:

American Pie 1-7 big grin love struck; Van Wilder; EuroTrip 1, 2; Un Film despre adolescenti (asa se numeste filmulbig grin); Sex si Zero fundita raised eyebrows :X

| k1lNld3r a răspuns:

Pai uite unu adica 7 cas 7 filme American Pie

| bluexaren a răspuns:

10 things i hate about you!

| locdog a răspuns:

Mai vechi: Accepted, Dorm Daze, Wan Wilder. Mai noi: Fired Up, Road Trip: Beer Pong