| Adriana_1432 a întrebat:

Ce filme de dragoste sau drame stiti dau funda la cel mai frumoshappy

Răspuns Câştigător
| Antonia154 a răspuns:

Am vazut eu unul...am plins...era foaarte frumos.
http://www.youtube.com/watch?v=g6GsPB-eMK4
cel mai frumos film pe care l-am vazut pina acum.
Hachiko: A Dog's Story
la fel l-am vazut este frumos doar ca nu este de dragoste intre doi oameni.dar intre un ciine si stapinul lui.
priveste primul film ca eu garantez ca o sa iti placa la nebunie.

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

1. Love Actually
2. Sleepless in Seattle
3. Ghost
4. When Harry Met Sally
5. Don Juan de Marco
6. Notebook
7. A Walk to Remember
8. Paris, je t’aime
9. Shakespeare in love
10. Someone like you
11. Notting Hill
12. A Good Year
13. Music and Lyrics
14. Bridget Jones’s Diary
15. 10 things I hate about you
16. Stardust
17. How to lose a guy in 10 days
18. P.S. I Love You
19. 50 first dates
20. Serendipity
21.A Cinderella Story2,3

| tinaHd a răspuns:

Titanic:*

| VladimirPutin a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story

| dani0078 a răspuns:

Dintre toate filmele de dragoste dar l-as incadra si la drama ar fi Love story(1970),50 first dates, What dreams may come, A walk to remember...

| InnaHug a răspuns:

Filmul meu preferat de dragoste este "The Notebook", chiar am plâns la el. Merită văzut! :*

| ionukutza a răspuns:

Crede-ma am vazut toate episoadeel si inca ma uit la el este un serial se numeste Pretty Little Liars sau daaca nu sti se traduce Micutele mincinoase e super are 2 sezoane e cu dragoste drama actiune si mister... uitate o sal adori parca la fiecare episod ai dori sa te uiti mai mult
dar trebuie sa ai cont pe v-play acolo e cel mai sigur si crede-ma te vva tine in suspans primul episod e mai noh dar urmatoarele sunt superbe

| happy1girl a răspuns:

De dragoste: a walk to remember, 50 first dates, p.s. i love you, the notebook, before sunset, if only.
de drama: the godfather, the ilusionist, the devil's advocate, dances with wolves.
Iti recomand sa te uiti la ele, sunt printre cele mai frumoase, iti garantez! :*