| iamarockstar a întrebat:

Ce filme de groaza de preferat cu ceva fantome stiti si vau placut? dar ceva incat sa nu mai vreau sa dorm cel purin o saptamana...mersi!

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Buna!
The haunting in connecticut (bazat pe fapt real)
Paranormal activity
The grudge 1, 2, 3
Drag me to hell(este vorba despre un blestem care te trimite in iad, apare si "cel cu coarne" big grin )
Mirrors 1 si 2 (este tot o fantoma care ucide in serie )
A nightmare on the elmstreet (este vorba de unul mort deci este cu fantome, intr-un fel)

3 răspunsuri:
| rockstar_1827 a răspuns:

Casa celor 1000 de cadavre - house of 1000 corpses. Si ar mai fi down of the dead (nerecomandat se te uiti seara sau noaptea )

| sorynell a răspuns:

Daca vrei sa vezi ceva sa nu mai dormi, iti recomand Shutter din 2004, versiunea originala tailandeze.Iti promit ca te vei speria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I Know What You Did Last Summer.