| Braker a întrebat:

Ce filme de razboi (al doilea razboi mondial) imi recomandati? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| gabytz18 a răspuns:

Pearl Harbor in 2002 a castigal la premiile oscar Cel mai bun montaj de sunet, si a mai avut vreo 4-5 noinalizari

5 răspunsuri:
| gabytz18 a răspuns:

Pearl Harbor

| PsychoDreamer a răspuns:

Oricare, numai filmat nu de rusi

| grgdlk a răspuns:

The pianist nu cred ca s a mai mai facut altul dupa el, cel putin altul atat de bun priveste l si apoi spune mi daca ti a placut e misto

| DISTROID a răspuns:

My boy jack foarte belea filmul

| Liviucu a răspuns:

Hei, cateva din ale mele preferate:

1. Saving Private Ryan (sa-ti iei servetele, vei plange sigur)
2. 300
3. Black Hawk Down
4. Troy
5. Pathfinder
6. The Eagle
7. Centurion
8. Clash Of The Titans (un piculet SF)
9. Kingdom Of Heaven
10. Behind Enemy Lines
11. Black Hawk Down
12. The Last Legion
13. The Hurt Locker
14. Mongol
____________
Toate sunt din arhiva mea personala, numerotarea acestora neavand prea mare importanta. Nu le-am notat in functie de nota pe care le-as da filmelor. Toate sunt bune, crede-ma ca nu ma uit la orice. happy

Vizionare placuta!