| AnaMariia24 a întrebat:

Ce filme faine stiti? Vreau ceva drama, aventura...
Dau funda >:

Răspuns Câştigător
| Anca2999 a răspuns:

The host! e cel mai bun, dupa parerea mea, aventura, drama, dragoste big grin sper sa-ti placa

| AnaMariia24 explică (pentru Anca2999):

ANcutss01, ai dreptate, e cel mai fain! big grin Chiar acum m-am uitat la el si e super! MErsi!

| Anca2999 a răspuns (pentru AnaMariia24):

Cu placere, ma bucur ca ti-a placut si tie :*

13 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

A bucket list, Seven pounds, Never let me go

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Hunt
Pan's Labyrinth
John Carter
Meet Joe Black.

| Zoey112 a răspuns:

Poti sa alegi de aici. sunt mai multe filme de aventura-drama
http://www.cinemagia.ro/filme-aventuri,drama/
sper sa iti placa :)

life of pi- e chiar fain si merita sa il vezi

| beastboy84 a răspuns:

The pianist ( drama) crede-ma ca traileru nu arata adevarata esenta filmului, la fel si cu Man on fire

| Mokaxoxo a răspuns:

Hunger Games.E super.

| DraKeSTF a răspuns:

Incearca Prison Break este serial dar este super o sa-ti placa crede-ma happy primele episoare sunt mai asa dar dupa aia este super.Il poti viziona pe VPLAY

| Cristiann_2359 a răspuns:

Insula misterioasa

| pris99 a răspuns:

Jocurile foametei(super film); I am a legend; Fica presedintelui; Taken:teroare in Paris: Taken 2:TEROARE in Istambul; Tacerea mieilor(e putin de groaza...)

| AnaMariia24 explică (pentru pris99):

Nu vreau filme de groaza sau Thriller happy

| RozaCinni a răspuns:

Intra aici http://iwatchalotofmovies.com/ gasesti de toate