| anonim446 a întrebat:

Ce filme horror v-au placut cel mai mult?happy

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Mai nimerit la fix fiindca sunt as in ceea ce priveste filmele horrorbig grin, Saw(toate cele 7 parti)ar fi o alegere buna, dar sunt mult mai misto daca le vezi 3D, Wrong turn 2 si 3 sunt super iarasi doar ca sunt destul de scarboase(sunt ok daca nu ai nicio problema cu mutantii canibalitongue), Hostel 1 si 2 sunt iarasi super misto desi sunt destul de vechi, 30 Days of dark e misto rau tare iarasi, la fel Scream(1-4),The Ring,Add to Watchlist
The Amityville Horror,The Grudge, Cube, Dawn of the Dead si am inteles ca si Black Swan e super desi nu l-am vazut incasad; daca iti plac filmele ce sunt legate de fenomene paranormale iti recomand Paranormal activity atat 1 cat si 2, mie personal nu mi sau parut horror dar multa lume s-a speriat rau tare la ele;

9 răspunsuri:
| SufletAcadelicit a răspuns:

Dawn of the dead. A nightmare on the Elm street. Mirrors.

| GoguStrigoi a răspuns:

Seria Saw

| angelo200 a răspuns:

Mirrors 1,2 si wrong turn 1, 2, 3,4

| Larisukaaa a răspuns:

Necromancya

| BloodElve a răspuns:

The exorcism of Emily Rose. Foarte horror filmu... foarte, foarte horror...

| anonim446 explică:

Paranormal activity e groaznic:-&. merge mai mult la alte genuri nu horror.iti dau dreptatehappy

| AdDa1502 a răspuns:

Surori de sange mirors exorcism cartea mortilor 1 2 si mortii se intorc chucky papusa ucigasa mireasa lui chucky

| StefanutzDz a răspuns:

Exorcism.

| 孫燕姿 a răspuns:

The Grudge