| Zuzu98 a întrebat:

Ce filme imi recomandati? Am vazut acum cateva zile filmul "Thirteen" si mi-a placut. sau "Taken". Dar pot fii si de genul drama, comedie sau romantic.

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

Filme:
Lost in translation ( romanitc, drama)
August Rush ( drama)
Waiting for forever (romantic)
Never let me go ( drama si romantic)
Hachiko: A Dog's Story (drama)
Twilight ( drama, romanitc, horro, 3 in 1)
Flipped ( romantic)
Letters to Juliet ( romantic)
p; s;:i love you(romantic)
Love story(romanitc)
Apa pentru elefanti (romantic)
Ramnen Girl ( drama si romantic)
Kimi Ni Todoke ( film al japonezilor despre viata unei adolescente : drama si romantic; recomand in specil; cred ca este cel imi resuit. este si animeu, dar am vazut filmul, care este cu actori desigur si etse intra-devar filmul meu preferat il poti vedea pe dramacrazy.com)
Megan is missong ( horro, infioratoor de adevarat)

Seriale :
Tenn Wolf ( e ok : horro, drama, romantic)
Jurnalele Vampirilor ( asta cred ca ti l-au mai zis vreo 100 oameni dar este ceea ce cauti; cred ca l-am vazut dar oricum.)
Pretty Little Liaries ( romanitc, drama, horro, destul de ok)
Boys Over Flowers ( drama, romanitc /al coreenilor)
Playful Kiss ( romanitc /coreean)
Hana Yori dango ( romanitc, drama /japonez)

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Augusta, Gone (2006), Trade (2007), Hard Candy (2005), Pretty Persuasion (2005), Lost and Delirious (2001), Lords of Dogtown (2005), Odd Girl Out (2005), The Virgin Suicides (1999), Sharing the Secret (2000), American Beauty (1999), Secret Cutting (2000), The Basketball Diaries (1995), Requiem for a Dream (2000).
Vizionare plăcută!

| KatnissEverdeen a răspuns:

Twilight
Titanic
10 lucruri care nu imi plac la tine
Gladiatorul
Cei trei muschetari -2011
Contele de monte Cristo
Narnia
Pirati din Caraibe
pupeze albe
7 suflete
Indestructibilul
handcock
Legendele toamnei
Curioasa poveste a lui Benjamin Button
Knite and day
Hight Fidelity