| BoObz a întrebat:

Saptamana asta am ceva timp liber si as vrea sa ma uit la cateva filme. Problema e ca nu stiu ce filme sa vad sad Vreau sa fie romantice, de comedie, drama, si desene animate daca e nevoie laughing nu conteaza, ideea e sa fie cat mai multe pareri. Puteti sa-mi recomandati si filme pe care le-ati vazut voi si care v-au placut in mod special. Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| CoraliaCory99 a răspuns:

Un film foarte frumos vazut de curand este Viata lui Pi. Filme la fel de tari sunt si :Hotel Transylvania, Paranorman, Frankenweenie, Brave, Caini si pisici 2, Vampire Suck si Superhero movie (sper sa-ti placa)

9 răspunsuri:
| ioana21S a răspuns:

Buna, toate sunt drame dar merita.
Remember Me

Pay It Forward

Magnolia

21 Grams

| ioana21S a răspuns (pentru ioana21S):

Si ceva romantic, aventura : Stardust

| Scintilla a răspuns:

Sex is zero, una din cele mai tari comedii care le-am vazut in viata mea, am multe de care iti pot spune, in special comedii romantice, daca vrei sa vorbim mai multe despre ele spune-mi numele tau in privat si vb pe facebook.

| ion1731 a răspuns:

Eu iti recomand : The change-up", o comedie bunawinking

| BoObz explică (pentru ion1731):

O da...l-am vazut happy E foarte tare big grin Multumesc oricum kiss

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Eu unul ma pricep la filme deci daca vrei horor incearca saw 1 6 7 care vrei pentru comedie iti pot recomanda toate american py cursa in pielea goala biblia sexuala etc o mai poti cauta si vineri 13 dar fi atenta ca e unul foarte bun restul cam lasa de dorit a si padurea mortilor e o comedie de groaza imposibile la fel ca toate scary movie 1 2 3 4 merita vazute

| pisicel12 a răspuns:

Titanic,denis pericol public, singur acasa 1, 2, 3, 4 laughing

| robdaiana a răspuns:

Buna! Morning Dawn, Dead Silence (horror) Tangeld,(animatie) si (poate l-ai vazut) Marele si puternicul Oz. Am vazut mai multe, dar le-a mentionat Coralia Cory 99

| buruomg a răspuns:

Ted 2012