| Alecsanndraa a întrebat:

Ce filme interesante/care merita vazute imi puteti spune si mie?
As vrea ceva in genul fast and furios sau Babylon A.D. dar si altele.Multumesc.

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

The Chronicles of Riddick sau RIDDIK THE DARK OF FURY

| M25M a răspuns:

Mr Nobody
Babel
Crush
Requiem for a dream
Seven
Lucky number slevin
Schindler's list
Thank you for smokeing
Emergo
American psycho
The Machinist
The burning plain
Snatch
Rock'n'rolla
Kokuhaku(Confessions)
Shutter Island
Catch me if you can
Die Welle
Nu sunt chiar in genul celor mentionate de tine dar cu siguranta sunt interesante si merita vazute.

| adrew a răspuns:

Ma sinteti asa de banali cu drag me to helllaughing

| xRobert93 a răspuns:

Uita-te la Limitless... nu e comedie sau alte prostii dar merita vazut!

| ninjaFred a răspuns:

Avatar, Fast 1, 2, 3, 4, 5, Ghost Rider 1 si 2, DareDevil 2, etc...big grin

| alexionut75 a răspuns:

Pai de care filme? Groaza, comedie?

| alexionut75 a răspuns:

De groaza Silent hill, Wrong turn 1 si 2, The skeleton key, Dar incearca sa te joci hotel 626 acolo sa vezi groaza dar il poti juca de la 6 seara pana la 6 dimineata. Sau jocul penumbra /amnesia.Iar filme de ras ar fi majoritatea filmelor cu jim carey. Fundita? big grin