| Daria_8723 a întrebat:

Ce filme interesante imi propuneti?

8 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Comedie :Sex Drive, Eurotrip, american pie, noptile la muzeu, intalnire cu spartani, eu si marley, scapati de smart.
Actiune: Babylon AD.
Horror:Amuzament, Dead Silence si Vineri 13.

| Mihai5656 a răspuns:

The Orphan, Law Abiding Citizen, American Pie, Hostel, The Crazies, The First Power, An American Crime

| magicianul19 a răspuns:

The secret, idiana jones

| Georgel26 a răspuns:

Buna! Depinde de gen iti place.Iti voi spune cateva din categoria comedie:The Hangover, The proposal, Bubble Boy, Sex Drive, Eurotrip, Meet the spartans, Superhero Movie, Tropic Thunder, Yes Man, Night at the museum(1 si 2), Cop Out, Year One.si alte cateva sute.Mai bine intri pe cinemagia.ro si alegi genul.ai o gramada acolo
Bafta big grin

| DEX a răspuns:

2012, 13 hours

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/the-game-jocul-114/ Un thriller in adevaratul sens al cuvantului.Vizionare placuta!
O seara frumoasa!

Ruxandra

| OnLy a răspuns:

Narnia sau Iron Man 2

| OnLy a răspuns:

Pai eu zic... ca IronMan2 sau Narnia