| vika9 a întrebat:

Puteti sa-mi propuneti niste filme sau seriale noi si interesante?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Arrow
Banshee
The Carrie Diaries
Bates Motel
Revenge
Continuum
Hemlock Grove
Red Widow
Game Of Thrones
In The Flesh [2013-miniserie BBC (3 episoade, un gen de sequel la Warm Bodies)]

6 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Dexter, House MD, American Horror Story.

| BiuL a răspuns:

Pretty little liars, white collar, dallas, american horror story

| KompliKat a răspuns:

The vampire diaries,teen wolf, pretty litlle liars, dexter, true blood, eu iti recamand primele 2 sunt super tari eu am vazut the vampire diaries si acum ma uit la teen wolf! funda?

| JustClaudiu a răspuns:

Seriale noi si interesante: Banshee, Hemlock Grove, Da Vinci's Demons, Bates Motel, Arrow, The Following, Hannibal, Vikings. Toate aparute in 2012-2013. Alte seriale interesante ar fi Prison Break(2005), Spartacus(2009), True Blood(2008), Teen Wolf(2010), American Horror Story(2011), Grimm(2011), The Walking Dead(2010), Supernatural(2005). Ti le recomand pe toate.

| AlinSihlanic a răspuns:

The Vampire Diaries, Teen Wolf, Arrow, The Walking Dead, Grimm.

| Doini112 a răspuns:

Iti spun in rusa sper sa te ajute:коломбиана, сказка на ночь, бунтарка2012, чумовая пятница