| renee14 a întrebat:

Ce filme mi-ati putea propune :comedii romantice, romantice cu adolescenti, de genul asta

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Comedii romantice: hmm, e unul vechi, dar foarte bun, cu Richard Gere: Breathless. Chiar am ras la filmul asta.
Si comedii cu adolescenti
Easy A
Not another teen movie
Bring it on
Sex drive [OMFG]

Mai sunt 3 comedii MUST SEE, dar nu stiu exact in ce categorie intra, undeva in: luam in ras rasa umana
History of the world
Top secret
Meet the spartans
La astea trei eu am ras cu lacrimi.

| GeorgeV a răspuns:

Love Actually (2003)
50 First Dates (2004)
Chasing Liberty (2004)
A Lot like Love (2005)
Amélie (2001)
You've Got Mail (1998)
On the Line (2001)
A Good Year (2006)
When Harry Met Sally (1989)
Cashback (2006)

Răspuns utilizator avertizat
| andrei0andrei a răspuns:

O comedie foarte amuzanta complet data peste cap este epic movie este vroba despre piratii din caraibe,gnarnia,xmen, luptatorul de rezling, si mjlte altele este o poveste intoarsa peste cap incerca e superrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cel mai bun raspuns! Te rog sa le privesti pe toate! Ok
1. Taking 5
2. 17 again
3. John Tucker must die
4. Beastly
5. Sex drive
6. Fired up
7. Waiting for forever
8. Kick-Ass
9. Accepted
10. Van Wilder 3
Succes