| Valeria_4207 a întrebat:

Ce filme recomandati?(drama/comedy/romance)

Răspuns Câştigător
| Smile_4559 a răspuns:

Ea se referea la titlul filmelor banuiesc, nu sa alegi un gen anume.
Referitor la raspunsul tau lista ar fi lunga, totusi iti recomand:
The Backup Plan, The Ugly Truth, The Rebound, The Proposal, Marley and Me.
Daca te intereseaza filmele cu dansuri, acolo gasesti mereu comedie, drama si romanta iti pot recomanda:
Step up partea 1, 2 si 3; Centre Stage-Turn it up, Take the lead.
Sper sa iti placa.
Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Remember Me (2010) Aminteşte-ţi de mine, August Rush (2007), Letters to Juliet (2010) Scrisori către Julieta, Pride & Prejudice (2005) Mândrie şi Prejudecată, Schindler's List (1993) Lista lui Schindler, Hachiko: A Dog's Story (2009), The Pursuit of Happyness (2006) În căutarea fericirii.

| HBK a răspuns:

Keith (2008)-drama

| RoooneyThePuf a răspuns:

Comedii...combinate cu romancesmug
big grin

| mariospania a răspuns:

Comedii deoarece ridica moralul laughing) si asa e criza happy