| SingleForOne a întrebat:

Ce filme sau documentare interesante aș putea vedea full, pe YouTube?
În special în genul acțiune, dramă, thriller și/sau horror, chiar și politic/economic.
Este o vizionare de seară, cu prietena.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Am dat peste canalul asta https://www.youtube.com/@CultCinemaClassics

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Succes cu prietena, dar de ce pe Youtube? Cred ca e destul de limitat.Gasesti filme si pe siteuri online, cu subtitrare in romana.Consider ca stiu multe filme relativ bune, dar nu cred ca le gasesti pe Youtube.

| SingleForOne explică (pentru dullcat):

Nu-mi face plăcere să plătesc subscripție la Netflix și altele, și să mă uit o dată sau 2 ori pe săptămână. Cât despre site-uri, șansele ar fi să fie virusate. Doar dacă pot cumpăra și descărca filmele separat și într-un mod oficial, fără viruși, ca un magazin online pentru filme.

| dullcat a răspuns (pentru SingleForOne):

Am inteles.Incearca Popcorn Time, e gratis, nu are virusi.Am folosit o perioada, insa acum am Disney.

| dullcat a răspuns (pentru SingleForOne):

Am dat peste canalul asta https://www.youtube.com/@CultCinemaClassics

| AdioTPU a răspuns:

Poți să alegi documentarele celor de la Recorder. Sunt foarte interesante și bine documentate. Pentru horror poți alege clipurile lui Paul Dadrian.