| maryanass a întrebat:

Ce filme sau seriale asiatice cu povesti de dragoste foarte frumoase stiti?

4 răspunsuri:
| NicKy4ev3r a răspuns:

Boys Over Flowers, You're Beautiful, Love Rain, Secret Garden, The Kingdom of the Winds, Personal Taste, City Hunter, The Greatest Love, Hong Gil Dong, The Princess Man, Heartstrings, 49 Days, Playful Kiss, My Girlfriend is a Gumiho astea sunt o parte din care am vazut si au povesti de dragoste frumoase daca esti o fana a Kdrame poate le-ai vazut si tu toate le poti vedea pe site-uri http://asiacamp.blogspot.com/ si
http://ro.viki.com/channels/tv
aici poti sa vezi si alte :)

| kathy83 a răspuns:

Padam, padam si Full house si Playfull kiss, depinde de varsta.

| Runimaru a răspuns:

Asiafaninfo.ro/drame-seriale-coreene/priveste aici

| IvoneSucu a răspuns:

Categoric "GIUVAIERUL PALATULUI". O poveste absolut fabuloasa de dragoste, intriga si magie, toate presarate cu uluitoarele costume antice, fizionomii asiatice de nedescris, peisaje care iti taie respiratia, totul presarat cu mii de condimente tari. Se scufunda totul in traditie, gastronomie, medicina si aer asiati. GIUVAIERUL PALATULUI