| maryanass a întrebat:

Ce filme sau seriale asiatice merita de vazut stiti?

Răspuns Câştigător
| ToxiikGirl a răspuns:

City Hunter(cu Lee Min Ho si Park Min Yung)
-Playful Kiss(cu Kim Hyun Jung)
-Personal Taste
-100 de zile cu domnul arogant
-Secret Garden
-Boys Over Flowers
-Dream High 1/2
-You're Beautiful
-49 Days
-HeartStrings
Le-am vazut si sper sa le vezi si tu pe toate!
Funda?happy

4 răspunsuri:
| Kahlan a răspuns:

Pai mie imi plac urmatoarele:
City Hunter[corean]
Personal Taste[corean]
Kimi Wa Petto[japonez]
Smiling Pasta[taiwanez]
HeartStrings[corean]
BuzzerBeat[japonez]

| kathy83 a răspuns:

Iris (de actiune), Goong (Princess hours), Full house, Padam, padam, My princess, King 2 hearts (f. nou), Koizora (japonez), Ce s-a intamplat in Bali?, Warrior Baek Dong Soo (are un aer istoric, dar e f comercial), nu-mi mai aduc aminte...

| TurnThePage a răspuns:

Pai thinking aici depinde si de ce fel de seriale sau filme preferi. Eu inainte ma uitam la Iubiri Secrete, insa nu mai pot, deoarece la acea ora in care incepe serialul nu sunt acasa. Daca vrei sa te uiti e pe Prima Tv de luni pana miercuri ( inclusiv ) de la ora 19:30 la 20:00. GROAZA! Rec! Foarte interesant filmul! Sau Paranormal Activity. Nu am reusit sa ma uit la tot filmul. De fapt, debea daca ma uitam laughing imi era frica.
Sper ca te-am ajutat.
Vizionare placuta!

| TurnThePage a răspuns (pentru TurnThePage):

Aaaa... iarta-ma. Nu am observat cuvantul " asiatic " laughing