| CrissElla a întrebat:

Ce filme/seriale stiti gen Twilight sau The Vampire Diaries? Funda la cele mai bune

Răspuns Câştigător
| kleorys a răspuns:

Vampiri

The vampire diaries
True blod
Buffy the Vampire Slayer

Seriale Fantome:

Ghost whisperer
Tales From The Crypt

Seriale Vrajitoare:

Charmed
Eastwick
Legend of the Seeker
Pretty Little Liars(asta nu e cu vampiri sau vrajitoare da e un serial super tare )Pretty Little Liars este o productie ABC Family, bazata pe seria de romane cu acelasi nume a Sarei Shepard. Serialul urmareste schimbarile din vietile a patru fete- Hanna, Aria, Spencer si Emily- dupa ce "liderul" grupului lor, Alison, dispare, iar ele incep sa primeasca mesaje scrise din partea unui necunoscut care se semneaza "A".
Being Human(Being Human este un serial ce urmareste viata a trei tineri ce impart acelasi apartament si incearca sa duca o viata normala, luptand cu problemele cauzate de cea de-a doua natura a fiecaruia: unul este varcolac, unul vampir si celalalt este fantoma.)
Paranormal:Fringe, Angel
Blood Ties, Hex
Paranormal State
Mentalist, Masters of Horror
Sper ca te am ajutat vizionare placuta!

4 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Seriale-Blood ties,Moonlight,The Gates, Vampire High, Kindred-The Embraced

| X a răspuns:

True Blood funda!

| FurniciCoapte a răspuns:

Supernaturale e un serial foarte bine realizat(parerea mea).
Vizionare placutahappy.

| Klaine a răspuns:

True Blood
Ask-i Menu
Remember Me