| Muzika a întrebat:

Stiti Filme sau seriale cu vampiri?:X[in afara de Twilight si vampire diaries] mersi Funda:X

Răspuns Câştigător
| Aly_6441 a răspuns:

True blood.
ol poti viziona pe hbo.
fundita?, te roog

9 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Best of: True Blood si favoritul meu Blood Ties[give addiction]

| Xlove64 a răspuns:

Regina damnatilor (the queen of the damned)
Van Helsing (2004)
Blade Trinity / 2004
Underworld Evolution / 2006
Circul ororilor: Asistentul vampirului (2009)
Daybreakers: Vanatoarea a inceput (2009)
Blood: Ultimul vampir (2009
Legenda vie (2007)
Printesa vampirilor (2006)
Printesa vampirilor II (2007)
Vampiri, crime si povesti de dragoste (2006)
Dracula (2006)

| Gizăz a răspuns:

Serial: True Blood http://www.imdb.com/title/tt0844441/
Film: Salem's Lot, ecranizarea din 1979 nu cea din 2004. http://www.imdb.com/title/tt0079844/

Specific următoarele: True Blood, deși are o poveste de iubire, e mult mai „scârbos", gore și sexual decât prostiile alea două enumerate de tine. Salem's Lot e o adaptare a romanului omonim al lui Stephen King și reușește să transpună destul de binișor conținutul cărții. E un film horror... ce ai postat tu nu sunt seriale horror; sunt porcării ordinare pentru pubere.

| pisikutza a răspuns:

Blood Ties
Angel
the gates
true blood
buffy the vampire slayer
moonlight
blade
valemont
being human

| Yzzza a răspuns:

Interview with the vampire(e un film cam horror din 1994. dar crede-ma ca merita sa te uiti la el)
Sau partea a doua si a treia a seriei Twilight, New moon respectiv Eclipse.
Dar in orice caz trebuie sa te uiti la ala pe care ti l-am zis primul...succes...funda?big grin

| Angelofdemon a răspuns:

Interviu cu un vampir...happy
vechii dar merita vizoalizat.happy

| andutz a răspuns:

True Blood (2008 - prezent)

Moonlight (2007 - 2008)

Blade: The series (2006)

Blood Ties (2006 - 2008)

Angel (1999 - 2004)

Ultraviolet (1998)

Buffy the vampire slayer (1997 - 2003)

Kindred: The embraced (1996)

Forever Knight (1989 - 1996)

Daca doresti sa le vizionezi online poti cauta pe google "seriale online" sau "seriale online subtitrate", etc.
Sunt multe site-uri unde poti viziona seriale.
Si peteava.ro are multe seriale dar trebuie sa stii cum sa le cauti happy.
Sper ca te-am ajutat.
Pa. :*

| raul1istetzu a răspuns:

True blood ii un serial piesa n-are rosthappy

| Mda_6866 a răspuns:

Era un serial foarte tare pe MTV - Vallemont
L`am vizionat
E superrrrrlove struck