| stresnebun a întrebat:

Ce filme stiti cu karate? Gen "Karate kid", "Never back down". Spuneti-mi-le si mie pe cele care le stiti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Dintre toate si toate filmele cu karate, mie cel mai mult si mai mult imi plac filmele cu Jackie Chan. Nu are rost acum sa ti le enumar, cauti pe google, imdb sau alte surse si vezi toate titlurile.
P.S. imi plac mai mult filmele actiune-comedie in care a jucat, el a avut si filme "serioase" la inceput.

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Uita-te la asta Ip man 2008 ip man 2010 si yp men the legend sunt super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kung-fu pandalaughing