| andrey663 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste filme gen Karate Kid, Never back down.

Răspuns Câştigător
| Darkus a răspuns:

Pai uitate la Undisputed 1, 2, 3 daca te uiti la ele o sa iti placa te asigur, Bafta!

5 răspunsuri:
| BiaIoana98 a răspuns:

Inceraca Rush Hour(1, 2,3) cu batai dar si comedie, de ce nu si filmele cu Bruce Willis, mai ales The Expandable 1 si 2.Nu sunt chiar asa de "copilaresti"in comparatie cu ce ai scris tu.big grin

| byaanca a răspuns:

Pai...Uite cateva : LOL, Jurnalul unui pusti, Glee, Lie to me, Teen Wolf, Bad Boys II.
Funda?

| gabrriela a răspuns:

Colombiana
This Means War
The Legend of Zorro

Ps. Primele 2 sunt superbe.

| Olli a răspuns:

Ceva asemănător pot fii și filmele:
-Stomp the yeard
-Step up 1, 2, 3 si 4 (Revolution)
-Street dance
Toate au acelasi scop, de a castiga o intrecere. Funda?:*

| andrey663 explică (pentru Olli):

Nu imi plac filmeme cu dansuri.As dori ceva gen 'unu isi ia bataie, apoi se antreneaza si ii bate pe toti'