| TheCIC10 a întrebat:

Ce filme twilight mai sunt?
e acela amurg(cand se cunosc ei, primul)
mai e The Twilight Saga New Moon 2009(cand vrea el sa se omoare la sfarsit)
si mai stiti?
funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight
Twilight Saga New Moon
Twilight Saga Eclipse

si o sa apara
Twilight Breaking Dawn

11 răspunsuri:
| LordJohn a răspuns:

Eclipsa

| Anname a răspuns:

Este Eclipsa( cand se unesc vampirii cu varcolacii ) si Breaking dawn

| MistiqueAngeL a răspuns:

Twilight saga breaking dawn in care Bella si Edward se casatoresc si au o fetita care creste foarte repede si sa indragosteste de Jacob.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Zori de zi (braking dawn)
Eclipse (eclipsa)

| oompaloompa a răspuns:

Saga amurg eclipsa
Breaking dawn
Funda?

| DaianaN a răspuns:

1 Twilight[Amurg]
2 New moon(Luna noua)
3 Eclipse(Eclipsa)
4 Breaking Down(Zori de zi) care va aparea in doua parti dar nu stiu cand vor fi difuzate! funda?

| DaianaN a răspuns:

1 Twilight(Amurg)
2 New moon(Luna noua)
3 Eclipse(Eclipsa)
4 Breaking Down(Zori de zi) care va aparea in doua parti dar nu stiu cand vor fi difuzate! funda?

| PanteraRozz a răspuns:

Mai este The Twilight Saga Eclipse 2010
Si anul acesta pe 18 noiembrie apare The Twilight Saga Breaking Down
Sper ca te-am ajutat smug

| DyAnA_6324 a răspuns:

Eclipse ( in care Bella trebuie sa fie omorata de Victoria)
Breaking down ( in care cei doi se casatoresc si au un copil)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight eclipse si trebuie sa apara si breaking dawn

| DeeaAndrewtza a răspuns:

Pai mai este The twilight saga eclipse(cand o infrunta pe victoria) si trebuie sa apara nou Zori de zi care are 2 parti(cand Bella ramane insarcinata si edward trebuie sa o transforme in vampir)!
Sper ca te-am ajutat!