| LitaKamelya a întrebat:

Hei stiti cumva niste filme cu vampiri? in afara de Twilight, Saga Amurg sau restul colectiei

Răspuns Câştigător
| BallerVD a răspuns:

Queen of the Damned
Interview with an vampire
Merita vazute.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndrewBa a răspuns:

Vamprie Diaries

| LitaKamelya explică (pentru AndrewBa):

Ala este serial si l-am vazut

| Twilight a răspuns:

The vampire daries...big grin Interview with an vampire este si carte...f interesanta ti-o recomand s-o citesti si nu prea mai stiu alte filme

| RukkyRukkya a răspuns:

Da.stiu eu niste seriale meita vazute : true blood si moonlight si mai am un film dar e cu varcolaci never cry werewolf

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Stiu un anime, Vampire Knight, da' nu e film.

| dalmma a răspuns:

Vampirii sudului (True Blood) funda?

| kindaloveful a răspuns:

The Vampire Diaries este asemanator k Twilight dar k mici exceptzii sper sa-ti placa sh apropo the vampire diaries este are mai multe episoade intra pe v.play dupa intri la Colectii-> dupa apare o poza k ei si scrie the vampire diaries si incepi cu primul sezonbatting eyelashes. Sper ca ti-am fost d folos. fundita?

| LitaKamelya explică (pentru kindaloveful):

Asta e eu am vazut The Vampire Diaries sunt mare fana am terminat 2 sezoane in 3-4 zile, am vazut si True Blood