| danicat a întrebat:

Ce gen de filme va plac? Dati exemplu de nume de filme.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Genuri: de dragoste si comedie
filme: the last song, 17 again, 16 wishes, twilight, the vampire diares. [astea cele mai mult]
O zi buna!

7 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna!
Imi plac multe :
1.Actiune tonguereferatul : Karate Kid
2. Drama tonguereferatul: The last song si Twiligtht
3.Horror tonguereferatul : The hills run red

| LissLiss a răspuns:

Am vazut o gramada de filmee! Uite cateva dintre cele pe care le'am vazut si ti le recomand(numai problema este ca nu stiu daca esti fata sau baiat sau cati ani ai.) :
COMEDIE :
The pacifier
She's the man
Another cinderella story
Accepted
Wild Child
13 Going on 30
It's the boy girl thing love struck
Picture this love struck
Perfect man
Mean girls
Big mommas :Like father, like son
17 again
Little man
Material girls
o gramadaa.incearca :devil!
+twilight 1/2/3,a walk to remember, the last song.etc

| helpu a răspuns:

The vampire diaries e serial.
Jumper ( cu unu care se teleporteaza )
twilight e frumusel...
the godfather (e cu mafie )
Felon ( e cu un om care a intrat in inchisoare.bla bla bla )
Fearless ( kung fu )
La vita e bella ( super film nota 10 + )
Ip Man 1.2.3 ( kung fu ) e beton filmul smug
A walt to remember
if only
tangled ( animatie penala )
the notebook

Bafta!

| KikiRiki98 a răspuns:

Imi plac filmele horror:X si filmele mele preferate: Twilight si The vampire diaries:X merita sa te uitibatting eyelashes

| Adytzu99_3215 a răspuns:

Sall mie imi plac genu de filme cu actiune,comedie, sau horor de exx; transportor 1, 2, si 3e de actiune rocky 1, 2, 3,4,5 tot de actiune incearca si singur acasa1, 2,3 este de comedicu bebelusi e tare.vacanta cu peripetii ala e de groaza si crede-ma ca o sa faci in pantaloni asa ca ia-ti o sticla. sper ca te-am ajutat. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comedii (fired up, accepted, grown ups, dorm daze, kick-ass)
Parodii (Scary movie, Meet the Spartans, Superhero movie, dance flick)
Romantice (17 again, letters to juliet, charlie st. cloud, a walk to remember)
Istorice (Piratii din caraibe, Asterix, Prince of Persia, Centurion, The Eagle)
Actiune (the a-team, the lossers, red, source code, limitless)

| KrNs3 a răspuns:

Mie imi place 2 fast 2 furios sau tokyo drift incearcawinking