| dEvonx a întrebat:

Ce genuri de filme va plac cel mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele de aventura pentru ca e ca si cum ai fi acolo, simti fiecare moment din film.

4 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cele psihologice si thriller-ele, pentru ca sunt mereu surprinzatoare, nu prea contin clisee si au mai mereu elementul-surpriza bagat in scenariu, incat sa iti capteze atentia.

| Clauvdgg a răspuns:

Horror
Dragoste
Comedie
Si Musical

| FlAiser a răspuns:

Filmele de groaza imi plac cel mai mult si de comedie. imi plac pentru ca nu te plictisesti ca la un film de actiune.

| tweety96 a răspuns:

Cele horror si politiste.nu ma plictisesc urmarindu-le si te face sa observi si detaliilehappy