| MaeRiAh a întrebat:

CE inseamna a fi narcisistlaughing. fundita scuze categoria

Răspuns Câştigător
| mefree2fly a răspuns:

A fi narcisist inseamna a-ti placea mult de tine. Te adori tu pe tinehee hee Iti place cum arati, iti place la tine tot.

4 răspunsuri:
| AdelinaPaula a răspuns:

-sa ai o paraere buna despre tine (doar despre tine). Pe tine sa te vezi cel/cea mai mai frumos/frumoasa.:p

| DoarImpreuna a răspuns:

Narcisismul consta intr-o dereglare a personalitatii normale reprezentata prin exagerarea imaginii de sine, care este considerata perfecta.

| voiebuna11 a răspuns:

Inseamna sa fi o persoana care se iubeste pe sine!

| Corinaf a răspuns:

Am consultat un dictionar si am aflat ca a fi narcisist inseamna a se iubi pe sine, ati placea de tine insusi, ati placea calitatile pe care le ai!