| hecamefrommetalland a întrebat:

Ce naiba face melodia Lux Aeterna in emisiunea Romanii au talent?

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Lux Aeterna a prins extrem de bine odata cu lansarea filmului ''Reqviem for a dream'' in 2000. In scurt timp a devenit o ''felie muzicala'' extrem de folosita in emisiuni tv in acele momente de suspans maxim.

| hecamefrommetalland explică (pentru TheAce):

Folosirea aceeasi melodii la mai multe emisiuni este un lucru neoriginal si idiot

| Korman a răspuns:

E folosita pentru a creea tensiune si pentru a prelungi raspunsul juratilor.