| 20thoughts a întrebat:

Ce parere ati avut despre serialul de aseara de la Pariu cu viata? Pe mine m-a facut sa plang

Răspuns Câştigător
| alinaWalina a răspuns:

Buna.
Mi-a placut enorm:X. Imi pare rau de Vlad saracu', sper sa nu moara, ca serialul nu ar mai fi la fel fara el, il ador mai ales ca este si dragut.
Si eu am avut tentative de plansbig grin.
Acuma, bravo lor pentru ca au reusit sa trezeasca in noi sentimente atat de profunde incat sa plangem (unii dintre noi).
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Furnicutza a răspuns:

E si acum pe protv...revizionare placuta.happy

| mat31new a răspuns:

A fost amuzant cum ii chinuia talentu rolling on the floor

| Blu3Li0n a răspuns:

Mi-a placut si mie si m-a facut sa plangcrying

| adelinutu1 a răspuns:

CE ma enerva ala care ii chinuia! Dabia astemtam sa zboare borsu din el!

| Deiuuu a răspuns:

Si pe mine m`a facut sa plang! :-s

| fluturica a răspuns:

laughinga fost prea tristcrying o adevarata lectie de viata, dar aiure, deoarece erau atatiaaa baieti acolo care puteau sa il puna jos pe bosorogul ala, asa cum au facut dupa ce deja erau impuscati doi oameni f grav. dar ma rog, oricuma fost foarte emotionant