| Ally99 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul "Pariu cu viata"?

Răspuns Câştigător
| alina1999 a răspuns:

Este un serial foarte bine ales pentru adolescenti deoarece are f. multe lucruri interesante si chiar si noi putem invata de la el. Eu il iubesc foarte mult si pana in ziua de azi nu am ratat nici un episod. Cei care nu l-ati vazut, puteti mana si cautati LUNI seara pe televizor canalul PROTV la ora 20.20. Lasati telenovele care le vedeti zilnic si uitati-va la minunatul serial,, Pariu cu viata".

5 răspunsuri:
| CoCaCoLa a răspuns:

Mie imi place ca ii cu adolescenti ca si noi si are muzica buuna \m/ :X:X
abia astept urmatoarele episoade, dar ii naspa ca nu da numa 2 episoade pe saptamana sad

| piratuu a răspuns:

"serial" jalnic.