| AlexValentinn a întrebat:

Ce parere aveti de acest documentar: https://youtu.be/JbpmaN1xJas? Cine l-a vazut integral poate sa lase aici o parere, cine nu l-a vazut ar fi bine sa-l vada macar pe jumate si sa-mi lase aici o parere. Este vorba de adevarul din spatele industriei muzicale, nu a noastra, ci internationala sa zic asa. Voi ce parere aveti? Ce vi se pare adevarat si ce vi se pare fals sau exagerat din acest documentar?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa un link bati pauza nu pui punct!

| doctorandus a răspuns:

Teorie paranoida a conspiratiei.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Trebuie doar sa se stearga punctul din link si merge perfect.
Ce cred? Nu exista diavol sau alte entitati care traiesc pe norisor cu care sa semnezi pacte, deci, videoclipul e o prostie.

| xerxes1 a răspuns:

L-am vazut mai demult, ideea este ok dar este editat de niste indoctrinati si l-au facu praf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred în proporţie de 99% doar că ar mai fi trebuit menţionate şi alte vedete în afară de Rihanna, care au făcut pact cu diavolul, şi alte personaje care au demascat Illuminati în afară de DMX. Stanley Kubrick e un exemplu. Acesta a demascat ritualurile depravate ale Elitei în filmul Eyes Wide Shut, film pe care îţi recomand să-l vizionezi şi să fi atent la detalii, mai ales la detaliile de la scena cu ritualul.
Îţi mai recomand să citeşti şi articolele postate pe site-ul https://vigilantcitizen.com/
Acolo sunt expuse toate vedetele care aparţin de Illuminati.

| AlexValentinn explică:

Iar nu merge linkul, cautati "demascarea industriei muzicale" pe Youtube, este vorba de primul videoclip, cel de o ora si 46 de minute.