| ccuriosull a întrebat:

Hei TPU

am vazut demascarea industriei muzicale si nu prea cred ca Raiman este un demon! mai de graba acesta poate fi interpretat ca si illuminati adica oamenii care ii influenteaza pe artisti!

voi ce parere aveti despre acest raiman si despre documentarul cu demascarea industriei muzicale?

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

E foarte multa istorie si evenimente in sptele lor si inca nu e scrisa toata, nu trebuie sa afli prea multe despre ei, doar sa nu le faci pe plac si daca poti sa luminezi si pe altii dar sa nu insisti daca respectivul nu vrea! Mai mult intereseaza-te de sanatatea pe care vor sa ti-o puna in pericol, cum ar fi: codex-alimentarius, chimetrails, florura de sodiu din apa si pasta de dinti, etcc Doar nu fa ceea ce vor ei sa faci, atata tot, trebuie sa le sti planurile viitoare si care sunt aplicate deja, nu cine sunt ei si ce au facut! In felul acesta te oti apara si iti aperi si familia!

8 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da,de fapt conteaza imaginea, si echipa din spatele lor.si dintre ai nostri, daca-i auzi live lesini de ras ce voci au.sunt toti intr-un cerc restrans in care intri foarte greu.in ziua de astazi, se vinde imaginea, vocea se proceseaza, de accea, multi fac play-back.ca sunt varza.

| 1cristian1990 a răspuns (pentru express11):

De acord cu tine! Ar trebui sa te mai nteresezi de iluminatii si de masoneria mondiala! E o secta secreta care conduce in mare parte lumea din umbra avand oameni influenti in toate domeniile politica, religie, muzica, stiinta, industrie si cel mai imporant mass-media ( prostirea in masa a popultiei) Oamenii trebuie sa fie tot timpul ocupati avand probleme sa nu isi dea seama si sa nu interpreteze ce se intampla de fapt si cine este de vina! ETC e mult de spus!

| 1cristian1990 a răspuns (pentru 1cristian1990):

De acord cu tine! Ar trebui sa te mai nteresezi de iluminatii si de masoneria mondiala, ccuriosull!

| express11 a răspuns (pentru 1cristian1990):

In mare stiu despre masoni, chiar si adi minune face parte...si este mai mult de spus, dar....asta este.

| ccuriosull explică (pentru 1cristian1990):

Mda! Cam de un an jumate de cand am aflat despre illuminati, francmasoni, kukucs klan, grupul Bildenberg, skull and bones si toate grupurile astea secrete conspirationiste care conduc lumea din umbra sunt obsedat sa aflu adevarul despre ele! Daca stau sa ma gandesc mi-aș fi dorit nici sa nu fi aflat despre ele deoarece imi ocup f f f mult timp citind despre ele! si cu cat citesc mai mult si aflu mai multe cu atat realizez ca nu voi stii niciodata adevarul crying(

| 1cristian1990 a răspuns (pentru ccuriosull):

E foarte multa istorie si evenimente in sptele lor si inca nu e scrisa toata, nu trebuie sa afli prea multe despre ei, doar sa nu le faci pe plac si daca poti sa luminezi si pe altii dar sa nu insisti daca respectivul nu vrea! Mai mult intereseaza-te de sanatatea pe care vor sa ti-o puna in pericol, cum ar fi: codex-alimentarius, chimetrails, florura de sodiu din apa si pasta de dinti, etcc Doar nu fa ceea ce vor ei sa faci, atata tot, trebuie sa le sti planurile viitoare si care sunt aplicate deja, nu cine sunt ei si ce au facut! In felul acesta te oti apara si iti aperi si familia!

| Gogu06 a răspuns:

Iluminati este organizatia care controleaza toata planeta si tot ceea ce ne inconjoara in realitate sunt condusi de Patriarhia Romana!

| Cipri99 a răspuns (pentru Gogu06):

Eu cred ca ei este condusi de bil gheitz si de florin salam
\

| 1cristian1990 a răspuns (pentru Gogu06):

Mai mult cred ca as fi condusi de la Vatican si avand o mare influenta in partiarhia romana si in toate domeniile politice sociale, religioase!