| Toma_Dragos_1999 a întrebat:

Ce parere aveti de animeul Tokyo Ghoul : Re? E mai bun ca primele 2 sezoane? In opinia mea e mai reusit si mai bine gandit dar vreau sa aud si opiniile voastre

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Din punctul de vedere al animatiei si a graficii e normal sa fie mai bun, deoarece e mai nou, dar din punctul de vedere al storyline-ului sa zic asa si a subiectului... nu ne putem da cu parerea inca, pentru ca anime-ul nu este complet. Ideea cum ca Kaneki a uitat cine e si acum are o noua identitate, mie imi place, dar e destul de predictibil. In final eu cred ca isi va amintii totul si va ucide, desigur, the one eyed owl, daca stii ce zic, adica fetita aia mica bandajata care arata ca o mumie. Asta cred eu ca se va intampla.