| Stan24 a întrebat:

Ce părere aveți de emisiunea Survivor România? Este regizată sau nu?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai raspuns singur : "emisiune" O emisiune este intodeauna regizata

| Frank51 a răspuns:

Tot ce este la TV sau alte surse de streaming necesită regizare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Complet regizată.

| Meme10Meme a răspuns:

Regizata dar prost.

| Zuzu1991 a răspuns:

Esti dus mama, esti dus TOTAL
survivor in sine e o idee ABSOLUT PENIBILA
insa creduli ca tine cred asa de tare IMBECILITATEA AIA ca au impresia ca, chiar e pe bune

in afara ca e regizata, ITI GARANTEZ ca au doctori si ambulanta pregatita sa faca fata la orice accident, oricat de mic, altfel nimeni NU AR JUCA in asa o emisiune, ca sa nu iti mai spun faptul ca sunt obligati de lege, altfel politia ii aresteaza daca nu sunt pregatiti sa faca fata la orice accident cat de mic

iar in afara de asta, CREDULULE, cate episoade survivor ai vazut tu in direct?!? deci in afara ca sunt regizate sunt si EDITATE LA GREU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic că nu este. De ce s-ar mai accidenta atât de grav unii? Cum ai putea să te forțezi să plângi în halul ăsta și să te prefaci că ți-e dor după familie? Etc. Etc.

| Rusu_Cristian_1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred că e reală însă li se cere de către producători să se bucure când li se dezvăluie recompensa pentru care joacă, să pară cei mai fericiți
Și atunci când câștiga jocurile de comunicare cu siguranță sunt încurajați neapărat să plângă puțin, toți ca unul trebuie să se chinuie să scoată măcar o lacrimă chiar dacă nu e nimic de plâns din ceea ce le transmite familia