| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca juriul l-a ales pe leana(ala cu cubul)in locul lui cosmin mihalache?(de la romanii au talent)? dau funda:*:winking

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

*îl scuipă pe Leana între ochi*
Jalnică decizie. Mooor de ciudăă.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Leana ala stie algoritmi ca pe tatal nostru si iti trebuie ani ca sa faci ca el nu mai ziceti voi ca exersati si reusiti ca habar nu aveti scrieti pe net cub rubik algoritm sa vezi ce greu ii dp sa comentezi ca ala nu merita in finala a da si dp sa il faci u legat la ochii.

| Peter28 a răspuns:

Mai mult talent a avut Cosmin. Eu cred ca, Cosmin trebuia sa castige.

| CharlieHarper a răspuns:

Nu mi s-a părut chiar un talent, cred că și eu aș fi putut să fac asta dacă exersam de nu știu câte ori pe zi mulți ani...

| LexieD a răspuns:

Si pe mine m-a surprins decizia lor,dar,totusi,au dreptate. Cristian Leana stia algoriile foarte bine si iti dau seama cat de greu este sa faci un cub rubik,mai ales LEGAT LA OCHI? Oricine spune "eh, oricine poate sa faca asta".Dar nu este asa. Ceea ce poate sa faca Cristian este rezultatul unei minti sclipitoare si a multi ani de munca. Cosmin, da, a fost bun, dar nu a avut o evolutie fata de preselectii. Ceea a facut Cosmin hiar poate sa faca oricine.Eu iau lectii de pian de 3 ani si jumatate.Am incercat sa interpretez si eu acele melodii pe care el le-a cantat la pian si mi-au iesit foarte bine.Nu zic ca el nu a fost bun, pentru ca si mie mi-a placut de el, dar, nu a avut o mare evolutie. Deci, decizia juriului este una buna.Multi spun ca nu este asa oentru ca in ziua de azi nu se mai apreciaza atat de mult inteligenta, nu mai prea conteaza cata minte are un actor sau cantaret.In ziua de azi multi oameni(mai ales din America) ascund faptul ca sunt inteligenti, deoarece se spune ca numai tocilarii iau note bune.Chestia asta cu popularitatea devine exagerata, iar lumea nu mai apreciaza oamenii inteligenti sau care
isi dau silinta pentru a realiza ceva cu adevarat important.

| SmoKeM a răspuns:

Mai bun a fost cosmin ca daca vreau sa fac ca leana imi iau un cub si tot exersez cat e ziua de lunga funda?