| ステファン a întrebat:

Ce parere aveti de filmul Orphan? Dau funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost bestial love struck
Privirea lui Esther era suficienta sa (O_O)
M'a uimit faptul ca la sfarsit s-a dovedit ca de fapt nu avea 9 ani ci 32-33 WOW.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un film bun, imi place,e realist,fata de toate mizeriile care apeleaza la fantome, case bantuite, varcolaci, vampiri indragostiti, zombie si alte porcarii.

| BlackArt333 a răspuns:

Parere? Nu l-am vazut! Dar uite cum sa faci: Nu intreba pe TPU daca un film e bun sau nu! Te uiti la el si decizi singur asta! Cineva poate sa iti zica ca ii cel mai prost film facut vreodata. Dar poate ca tie iti plae! Fiecare are alt gust! Fiecare prefera alt gen de filme! Cel mai bine e sa verifici singur!

| Quiin a răspuns:

Foarte bun filmul pentru seria horror.
Parerea mea este ca aici putem sa vedem un lucru care se intampla intr-o familie, si anume neancrederea unul in altul, cum au fost cei 2 soti.
Barbatul obsedat de poftele lui, si femeia care isi ineaca amarul in bauturi, de parca asa se rezolva probleme, dc mai sunt o familie daca nu se cred unul pe altul…mi-se par patetici astfel de oameni.
Doi oameni care se iubesc si se casatoresc au si incredere unul in altul, nu doar de culca si cand este un necaz " nu te cunosc, dar tu esti de vina".