| Bernoullie a întrebat:

Ce parere aveti de personajele care joaca in iubire si onoare?

3 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Ce parere am.pai.nu una buna, asta-i sigur toti devin mari actori peste noapte Radu Vulcan ala nu stiu ce cauta pe acolo ca nu le are cu actoria... e varza
Nicoleta Luciu din nou, cum sa lipsesca ea? Aceeasi actori in fiecare productie... f slaba distributia

| Oxanna a răspuns:

Imi plac, mai ales de Ilinca, Amir, Sarpe, Cici si Coco, Dalila(are o tunsoareeee:X:X:X:X:X:X) si imi place si de Carmen si de Dan Stuttman, si bineinteles nu in ultimul rand de doamna Maia Morgrnstern, si de Sivia si Amina, sotiile lui Rashidhappy

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Sunt talentate.sh filmul este frumos love struck