| membrugirl2010 a întrebat:

Ce parere aveti de secventele din Iubire&Onoare din sezonu viitor?

5 răspunsuri:
| LolNope a răspuns:

Imi plac.Imi place mai ales cum va arata Cristina Ciobanasu transformmata intr-o romanca(Noor)

| Simona a răspuns:

M-au cutremurat sincer. Iubesc telenovela asta
Am ramas...asa suparata vazand ca Ilinca se casatoreste cu Ovidiu, iar Amir drogandu-se.
Abia astept sa inceapa noul sezon

| Pisica_6524 a răspuns:

Mie nu-mi place. Ca acum va fi cu 3 ani mai incolo, si toate se petrec in viitor. Dar o sa ma obisnuiesc cu ele. Deabia astept sa inceapa, ca nu am la ce sa ma uit la TV:@

Must succes si sper sa te bucurie de serial in continuare, sarbatori ferikite.

Fundaa?

| NumePublicAnonim a răspuns:

Abia astept sa inceapa sezonul urmator si sa vad copilul Ilincai! Imi plac la nebunie secventele acelea mai ales pentru ca ma tin in suspans!

| Ruxy4ever a răspuns:

An... misto...